Książki dla fanów bukmacherstwa

Gdy rozpoczniesz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, szybko może się okazać, że obstawianie rozgrywek sportowych wcale nie jest tak banalnie łatwe, jak byś się spodziewał. Możesz wtedy wspomóc się poradami innych typerów. W internecie jest bardzo dużo for dyskusyjnych i serwisów typowo bukmacherskich z bezpłatnymi poradami, jednak udostępniane na takich stronach informacje bywają czasami niewiarygodne. Całe szczęście powstały także książki autorstwa profesjonalnych typerów, w których dzielą się oni posiadaną wiedzą.

Początkującym typerom polecamy przede wszystkim „Scorecasting” duetu Moskowitz & Wertheim, „Enemy #1” Patricka Veitcha oraz „A Gamblers Diary” Dave’a Nevisona. W tych bibliach bukmacherstwa możesz znaleźć wiele przydatnych porad i dokładne objaśnienia najciekawszych rozgrywek, dzięki którym nauczysz się samodzielnego analizowania sportowych i wyciągania wniosków, a w końcu zarabiania pieniędzy na zakładach sportowych. Większość z tych tytułów jest dostępna online, w formacie pdf, a parę z nich jest dostępnych nie tylko w języku angielskich, ale też po polsku.

Jeżeli zapoznałeś się już z wymienionymi przez nas książkami, ale wciąż nie radzisz sobie zbyt dobrze w świecie bukmacherki, może zamiast tego zainteresują cię gry hazardowe typu poker, blackjack, ruletka, bakarat czy sloty? Zarejestruj się w kasynie internetowym i przekonaj się czy los ci sprzyja:)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *