Co to jest wirtualny sport?

Sporty wirtualne to cieszące się ostatnio sporą popularnością wśród typerów symulatory rzeczywistych meczy, w których wyniki losowane są przez Random Number Generator. Wirtualne turnieje tworzone są w technologii motion capture, dlatego zachwycają realizmem, różnią się jednak od prawdziwych rozgrywek w paru szczegółach.

Sporty symulowane są oczywiście mniej przewidywalne niż zwykłe mecze i rozgrywki, ale posiadają również wiele zalet. Przede wszystkim są dostępne 24h na dobę, co oznacza, że masz możliwość obstawiania wyników, kiedy tylko chcesz. Ponadto, jeżeli zdecydujemy się na sporty wirtualne, będziemy mieli dużo większy wybór dyscyplin – od piłki nożnej przez hokej na lodzie po wyścigi konne i samochodowe.

Zasady wirtualnych sportów są zbliżone do zasad dyscyplin, jakie symulują, podobnie ma się sprawa z obstawianiem zakładów. Możemy postawić zakład na konkretną rozgrywkę zarówno przed jej rozpoczęciem, jak i w czasie jej trwania. Postawiony zakład możemy także wycofać w każdej chwili.

Jeśli przypadło ci do gustu obstawianie wirtualnych rozgrywek, być może zainteresują cię też oferty e-kasyn, które udostępniają automaty one-armed bandit typu Kick Off czy Football Mania imitujące właśnie mecze piłkarskie. Takie automaty są dostępne m.in. tutaj: https://admiralspot.com/pl/games.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *